my-flowers.com.ua |

 

З 29 вересня по 1 жовтня 2018 року відбулася координаційна зустріч в рамках третього туру проекту "Юні лісові рейнджери" в с. Тура-Пасіка Перечинського району Закарпатської області.

Проводив зустріч БФ "Центр громадських ініціатив" у рамках реалізації проекту "Юні лісові рейнджери" по міжнародній програмі Лісової Служби США. На зустріч прибула і команда Манявських лісових рейнджерів - це учениці 5 та 6 класу Аліна та Наталя, вчитель Манявського ліцею Варварук Галина Василівна з представником Солотвинського лісгоспу, інженером лісових культур, Боднар Оксаною Ярославівною.

Метою проекту є привернення широкого загалу до проблем природи та виховувати у дітей дбайливе ставлення до природи, розширювати і поглиблювати знання у галузі ефективного природокористування. На зустріч прибули 11 команд з різних куточків України. Юні рейнджери, вчителі та представники лісової галузі разом обговорювали та ділилися своїми напрацюваннями. Представники з Манявського ліцею, учениці Аліна та Наталя, також ділилися своїми здобутками, а саме: посадка лісу, робота на лісових розсадниках, прибирання сміття в рекреаційних місцях та веселі подорожі до лісу.

Даний проект розрахований на співпрацю між шкільною молоддю та лісовиками із залученням громадськості.