my-flowers.com.ua |

Цікаво та весело пройшла акція «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Цього року акція проходила під гаслом «Ліс та населені  пункти»  все більше учнів долучається до акції. Не стали винятком і учні Підгірського шкільного лісництва, які разом із керівником Тетяною Ярославівною взяли участь у створенні лісових культур в ур. Мочари  Богородчанського лісництва.

         Працівники лісництва , разом з головним лісничим ДП «Солотвинський лісгосп»   Крицуном Я.Й. інженерний склад  лісгоспу  та кореспонденти газети «Слово народу» зустріли учнів 8-9 класу в лісі на площі посадки.

         Лісничий Богородчанського лісництва Зейнелян А.М. розповів дітям про правила посадки сіянців та техніку безпеки при виконанні лісокультурних робіт.

         Спільними зусиллями учнів та лісівників було засаджено 0,7 га молодого лісу.

Також до  акції долучилися  діти Росільнянського шкільного лісництва, вони висаджували сіянці ялиці білої та інших лісо утворюючих порід.

 

         В рамках акції провели  благоустрій школи   лісова  охорона   Гутянського лісництва разом із дітьми Порогівського шкільного лісництва та керівником Олесею Петрівною. Вони заклали парк різних декоративних порід (кипарис, туя, ялівець, самшит)