my-flowers.com.ua |

                                                            

       У ДП «Солотвинському лісгоспі» наголошують, що невеликі підпали можуть стати причиною масштабних стихійних пожеж та завдати шкоди не тільки лісу, а й життю та здоров’ю людей. Неконтрольований вогонь може перекинутися на лісові масиви. 

       У суботу 1,04,2017р. о 15.43 у селі Молодьків.сталася пожежа на сільськогосподарських  землях , що прилягають до території ДП “Солотвинський лісгосп” Солотвинського лісництва на околиці лісу кв.№22.Завдяки своєчасному повідомленню від  лісничого Солотвинського лісництва Ігора Лучина пожежу було оперативно локалізовано , яка переміщувалась на територію Солотвинського лісництва. 

       При перекиданні лісової пожежі на лісові масиви лісництва сума збитків становила б біля - 16 тис.грн.

       До гасіння пожежі залучено  8 майстрів лісу Солотвинського лісництва.

       У неділю 2.04.2017р. о14.00 та 15.15 у селі Яблунька , Пороги та Гута сталася пожежа на сільськогосподарських  землях , що прилягають до території ДП “Солотвинський лісгосп” Яблунського кв.№28;29 та Гутянського кв.№59 лісництв на околиці лісу.  Завдяки своєчасному повідомленню від  лісничих Яблунського та Гутянського лісництв  Юрія Іванишина та Василя Данилюка пожежу було оперативно локалізовано , яка переміщувалась на територію Яблунського та Гутянського лісництв.

       При перекиданні лісової пожежі на лісові масиви лісництв сума збитків становила б біля - 28 тис.грн.

       До гасіння пожежі залучено  мешканців с.Пороги – 17чоловік та 16 працівників державної лісової охорони лісництв.

        У вівторок 4.04.2017р. 13.10 та 16.15 у селі Бабче  виявлено пожежу на сільськогосподарських  землях , що прилягають до території ДП “Солотвинський лісгосп” Солотвинського лісництва на околиці лісу кв.№14 ;15;17;23. Завдяки своєчасному повідомленню від  лісничого Солотвинського лісництва Ігора Лучина пожежу було оперативно локалізовано , яка переміщувалась на територію Солотвинського лісництва. 

       При перекиданні лісової пожежі на лісові масиви лісництва сума збитків становила б біля – 34 тис.грн.

       До гасіння пожежі залучено  14 працівників державної лісової охорони. 

      “Будьте обачними з вогнем. Не робіть шкоди людям і природі через свої примхи", – наголошують лісівники району.