my-flowers.com.ua |

Оголошення

Аудиторською компанією «Легалліс», що працює в асоціації з міжнародним акредитованим органом з сертифікації за системою FSC ® (FSC-C112359) Forest Certification LLC, планується в жовтні 2017 року  поточного року провести контрольний аудит із сертифікації системи лісоуправління і ланцюжка постачання за схемою FSC ®  ДП «Солотвинський лісгосп".

Якщо у вас є коментарі чи зауваження з приводу діяльності підприємства, надсилайте їх будь-ласка, разом з об'єктивними доказами, електронною поштою на адресу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до моменту проведення аудиту.

Це повідомлення стосується зацікавлених сторін, які можуть мати відношення до діяльності цього підприємства.

З метою якісної підготовки до проведення контрольного аудиту, покращення організації проведення лісозаготівельних робіт, стану охорони праці та техніки безпеки і стану охорони довкілля по лісгоспу проведено наступні роботи:

1.          Керівниками всіх структурних підрозділів, спеціалістами апарату управління проаналізувано виконання плану заходів коригуючих дій по ліквідації недоліків, виявлених у виробничих підрозділах під час проведення основного аудиту.

2.          Комітетом по відбору СПД (зайнятих на лісозаготівельних роботах, перевезенні деревини) проведено перевірку відповідностей вимогам нормативно-правових актів з ОП і ТБ згідно Переліку відповідно до вимог Кодексу з основ безпеки та охорони праці (МОП).

3.          Виробничим відділом, відділом лісового господарства, провідним інженером з охорони праці та техніки безпеки, керівниками виробничих  підрозділів проведено моніторинг за роботою підрядників згідно вимог міжнародного стандарту ведення лісового господарства для України.

4.          Головним інженером, головним механіком, провідним інженером з охорони праці та техніки безпеки забезпечено документальний рух і утилізацію неорганічних відходів та задокументовано (в тому числі у підрядників), зокрема побутове сміття, тирса, що використовувалась як адсорбент при використанні паливо - мастильних матеріалів, відпрацьованих шин, металобрухту та іншого.

5.          Лісничі всіх лісництв, майстри лісу не допускають  до роботи працівників лісозаготівельних бригад без відповідних посвідчень та спорядження

6.          Помічникам лісничих всіх лісництв:

-             проведено моніторинг за рідкісними та зникаючими видами рослин;

-             проведено моніторинг в лісах високої природоохоронної цінності;

-             результати моніторингу занесено в акти проведення моніторингу;

-             місця зростання рідкісних та зникаючих видів рослин нанесено на картографічні матеріали лісництв та лісгоспу;

-             кожен лісогосподарський захід планується так , виходячи із впливу певного лісогосподарського заходу на навколишнє середовище та екологічних наслідків від проведення лісогосподарських заходів. На кожен лісогосподарський захід заведено картку оцінки впливу заходу на навколишнє середовище, який передається в лісгосп одночасно з матеріалами відводу. По закінченню робіт проведено моніторинг оцінки екологічних наслідків від проведеного заходу. Картку оцінок заповнено в двох примірниках : один примірник зберігається у лісництві в окремій папці, другий примірник передано у відділ лісового господарства лісгоспу.

-            Головним мисливознавством:

-            проведено моніторинг за рідкісними та зникаючими видами тварин;

-             результати моніторингу занесено в акти проведення моніторингу де вказано місця фактичного перебування тварин на день проведення моніторингу.