my-flowers.com.ua |

Згідно наказу №109-ОСМ від 8.11.2012 року «Щодо заходів по впровадженню елементів єдиної державної системи електронного обліку деревини» на виконання протокольних доручень Голови Державного агентства лісових ресурсів України та у відповідності до наказу №159 від 27.05.2010 р. « Про активацію роботи щодо створення єдиної державної системи електронного обліку деревини» ДП «Солотвинське ЛГ» запроваджує електронний облік деревини, що має на меті істотно забезпечити:

  1. Своєчасне, якісне та достовірне відображення руху лісопродукції;
  2. Контроль за роботою матеріально-відповідальних осіб;
  3. Одержання даних про залишки лісопродукції;
  4. Контроль за зберігання і використання лісопродукції;
  5. Облік та контроль за оплатою відвантаженої лісопродукції;
  6. Вжиття заходів щодо попередження нестач, крадіжок і незаконного витрачення лісопродукції;
  7. Проведення планових і раптових інвентаризацій лісо-продукції на місцях зберігання для звірки фактичної наявності з даними обліку.

Протягом 2012-2013 років, за власні кошти підприємства, придбано необхідне обладнання: кишенькові персональні комп'ютери (КПК), програмне забезпечення, термо-принтери, бирки та молотки для кріплення бирок.

Починаючи з 2013 року облік і відпуск лісопродукції проходить за допомогою сучасного електронного обладнання. Під час лісозаготівель вся деревина буде маркуватись бирками, що мають штрих-код. Завдяки внесенню інформації з бирки до КПК, по кожному сортименту буде фіксуватись об'єм, характеристика сортименту та ділянка, на якій деревина була заготовлена. Тепер дуже швидко і без зайвих паперів кожна колода отримує чіп із усіма параметрами, які внесені у КПК майстра лісу, що дасть можливість чітко простежити рух кожного сортименту, починаючи з лісосіки . Інформація легко зчитується та роздруковується. Така квитанція є супровідним документом відвантаженої продукції.

Завдяки (ЕОД) електронному обліку деревини забезпечується швидкість і зручність при лісозаготівлі.